Çerkezköy Klima Montaj Servisi

Çerkezköy klima servisleri

Çerkezköy klima montaj servisi, Yerinin değiştirilmesini istediğiniz klimalarınız için sizlere aynı gün klima servis hizmeti sağlamaktayız. Çerkezköy ve komşu ilçe’lerden arayan müşterilerimize aynı gün klima servis hizmeti sağlıyoruz.

Klima montaj işlemleriniz için servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tekirdağ klima servisi olarak hizmet sunuyoruz, Sadece il geneli değil ilçeler olarak da şubelerimiz bulunmakta.

Klima montajı nasıl yapılır?

Klima montajı son derece bilgi gerektiren bir işlemdir. Gelişi güzel sökülen klimalar da ciddi anlamda masraflar oluşabilir. Bu masrafları makalemizin ilerleyen bölümlerin de sizlerle paylaşacağız. Klima montajı yapılırken klimanın takılacağı yer önce analiz edilmeli. Aksi taktirde klimanızın yeri müsait olmadığından farklı işlemler yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Klima montajı yapılmadan önce klimanın bütün parçalarının tam olduğundan emin olmalısınız. Klima iç ünite sacı mesela. Klimayı asmak için kullanılan sac olmazsa klima montajı mümkün olmayabilir.

Klima montajını mutlaka alanında uzman, profesyonel teknisyenlere yaptırınız. Özellikle klima iç ünite borusu son derece hassas borudur. İç ünitenin içinde bulunan bakır boruya gelebilecek bir zarar klimanızın çöp olmasına neden olabilir. Bunun için klima sökme takma işlerini servislere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı klima kullanıcıları klima sökme ücreti vermemek için ya kendileri ya da elektrikçilere bunu yaptırıyorlar. İşte o zaman klima gerçekten çok büyük risk altın da oluyor.

Klima montaj ücretleri ne kadar? Klima montajı için fiyatlar nelerdir?

Klima montaj ücretleri klimanın kaç BTU olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Nasıl diye soracak olursanız sizlere hemen gerekli açıklamayı yapalım. Çerkezköy klima montaj servisi olarak 9000 BTU klimaların bakır borularını genelde değiştirmeden yeniden kullanabiliyoruz. Tabi ki yeniden kullanılabilir olması için klimanın bizim tarsfımızdan veya uzman kişiler tarafından sökülmüş olması gerekiyor.

Çerkezköy Klima Montaj Servisi, Her zaman en iyisi!

Klima montajından önce aslında en önemli şey klimanın sökümü. Çerkezköy Klima Montaj Servisi olarak klimalarınızı özenle söküyoruz. Klimalarınızı sökerken gaz’larını ve borularını muhafaza ediyoruz ki müşterilerimize ekstra bir maliyet çıkmasın. Bazı firmalar ise bunu fırsata çevirerek klimaları sökerken borularını kırıyorlar veya klimaların gazını boşaltıyorlar. Bunların hepsini göz önüne alacak olursak klima montajından ziyade klima sökme takma işlemi daha çok önem arz ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen ARA