Biz kimiz? Neler yapıyoruz?

Klima servisi Hakkımızda sayfasına hoş geldiniz. Öncelikle bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile bizi arayan yeni veya eski müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Klima tamiri konusunda uzman personellerimiz ile arıza yapan klimalarınıza dakikalar içerisinde müdahale ediyoruz. Müdahale ettiğimiz klimalarınızı yine dakikalar içerisinde çalışır duruma getiriyoruz. Uzman klima servis teknisyenlerimiz ile klimalarınız artık çok daha emin ellerde.

Klima tamir servisimiz, Klima gaz dolumu, klima kart tamiri, klima bakımı gibi bir çok alanda değerli müşterilerinize hizmet sunmaktadır. Klima bakımı bilindiği üzere oldukça hassas ve önemli bir işlemdir. Gelişi güzel yapılan klima bakımının ne size ne de klimanıza hiçbir faydası olmamaktadır. Personellerimiz tarafından saatlerce süren titiz klima bakımı işlemi ile hem klimanız hem siz daha güvende olun.

Klima montaj demontaj yani klima söküm takım ekibimiz, Klimanıza ve sökülüp takılacağı ortama zarar vermeden sessiz ve temiz bir şekilde klimalarınıza müdahale etmektedir. Klima montajı yapılmadan önce asıl mesele klima sökümü esnasında yapılacak işlemler.

Klima sökümü yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

Klimanızı söktürürken yani söküm işlemini yaptırırken klimanızın içinde bulunan gazı mutlaka muhafaza ediniz. Bir çok klima servisi bu durumu es geçerek klima montajı esnasında müşteriden klimanın gazı olmadığını söyleyerek, Klimaya gaz basıp ücret talep etmektedir.

Klimanızı sökülürken bakır boru’da söküm esnasındaki hassasiyete bağlı olarak klimanın montajı esnasında kullanılabilir. Klima sökerken bakır boruyu hassas bir şekilde muhafaza ederek ikinci bir montaj için yeniden klima bakır borusu almak zorunda kalmazsınız. Daha fazla bilgi almak için lütfen Blog Yazılarımız sayfamızı ziyaret ediniz.

Web tasarım ve SEO Destekçimiz; Tekirdağ SEO Uzmanı