Sıklıkla Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü mutlaka okuyun.

Klima bakımı hangi aralıklarla yapılmalıdır?

Klimalarınızın bakımının her yıl düzenli olarak mutlaka yapılmasını öneriyoruz. Bakımı yapılan klima hem daha iyi soğutur hemde arıza yapma olasılığı çok çok azalır.

Klimam dan en iyi verimi nasıl alabilirim?

Klimalarınızdan en iyi şekilde faydalanmak sizin elinizde. Klimalarınızın bakımı her sene yaz öncesi mutlaka yaptırınız. Klimanızın gaz kontrollerini bakım esnasında mutlaka kontrol ettirmelisiniz. Bakımsız ve gaz eksiği olan klima boşa çalışıyor demektir.

Klimanın kart tamiri mümkün mü?

Her marka ve model klimanın kart tamiri mümkün olmakla beraber, Bazı durumlarda tamir imkanı bulunmamaktadır. Özellikle sıvı ile temas eden elektronik kartların tamiri biraz daha zor oluyor.

Tamir edilmiş klima kartının zararı olur mu??

Tamiri yapılarak işlem görmüş klima elektronik kartının bir zararı olmaz. Biz servis olarak tamir edilen klima elektronik karta 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. 1 yıl içerisinde arıza yapması, bozulması durumun da ücretsiz değişim sağlamaktayız.

Klimanın eski bakır borusu yeniden kullanılır mı?

Klima montajı, klima yer değişimi esnasında klimanın üzerinden çıkan bakır boru normal şartlarda kullanılması sakıncalı. Ama işini profesyonelce yapan servisler tarafından titizlikle sökülen klima ve ekipmanları yeniden kullanılabiliyor.

Klima neden iyi soğutmaz?

Kullandığınız klimalarınız eğer iyi soğutmuyorsa ya bakım zamanı gelmiştir veya da gazı azalmıştır. Peki bakımı yapılan klima soğutmuyorsa ne yapacaksınız? O zaman klimanızın gaz kontrollerini mutlaka yaptırmanız gerekiyor.

Mail ve İletişim

(Lütfen mail göndermeden önce arayınız.)

Türkiye’nin her yerinde anlaşmalı servislerimiz bulunmaktadır.

Çalışma saatlerimiz; Sabah: 07:00 – Gece 24:00

Acil Telefon Hattımız; 542 825 76 45