Silivri Klima Servisi

En Yakın Klima Servisi

Silivri klima servisi hizmetleri, Firmamız İstanbul’un Silivri ilçesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmet sınırlarımız sadece Silivri değil komşu ilçeler hatta İlleri bile kapsamaktadır.

Yaz aylarında evinizi ve iş yerinizi ferahlatan klimalarınız için her türlü desteği sunuyoruz. Silivri klima servisi olarak uzun yıllardır bölgenin lider servisiyiz. Klima bakımı, klima montaj demontaj gibi işlemler profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Klimanızın yerini mi değiştirmek istiyorsunuz? O zaman firmamızı arayarak aynı gün klima servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle aynı gün için de servis hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için hatırlatmalıyız ki günün erken saatlerin de aramanız şartı ile bu imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Aynı gün klima servis hizmeti alabilirmiyim?

Uzman klima teknisyenlerinin çalıştığı Silivri klima servisi ile aynı gün hizmet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizi erken saatlerde aramak. Bu erken saatler hangileri dediğinizi duyar gibiyiz. Sabah 8 ile öğlen 1-2 saatleri arasında yapacağınız servis talepleriniz aynı gün içinde değerlendirilmektedir.

Silivri klima servisi, Uzman teknik servis
Profesyonel klima servis hizmeti!

Silivri klima servisi ile sunulan hizmetler

Peki İstanbul klima servisi hangi hizmetleri veya imkanları müşterilerine sunuyor? Silivri’de veya komşu ilçe’lerde ikamet eden klima kullanıcılarına klimaya dair bütün imkanlar sunulmaktadır.

Klima bakımı; Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun firmamız klimanıza yerinde bakım işlemi uygular. Klimanıza bakım esnasında yapılan işlemler neticesin de eviniz veya klimanız herhangi bir zarar görmez. Tamamen çevre kontrolü yapılarak klimanızın bakımı uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

Klima montajı; Klimanızı Ev’den iş yerine veya İş yeriniz de farklı bir noktaya taktırmak mı istiyorsunuz? O zaman Silivri klima montaj ekibi size bir telefon kadar yakın. Sadece klimaların montajı için oluşturduğumuz alanın da uzman teknisyenlerimiz klimanızın montajını gerçekleştiriyor.

Klima demontaj ( sökme ); Klimalarınızın demontajı yani sökme işlemi Silivri klima servisi tarafından itina ile yapılır. Neden itina ile yapılır diyoruz? Çünkü klima demontaj yani sökme işlemi çok çok önemli bir işlemdir. Klima sökülürken kabloları ve klima gazı muhafaza edilirse klimanızın montajı sırasında ekstra fazladan ücret ödememiş olursunuz.

Klima Gaz Doldurma; Klimanız iyi soğutmuyor veya ısıtmıyorsa o zaman klimanız da bir sorun var demektir. Bu sorunun ana temel nedeni klimanın gazının eksik olmasıdır. Gazı eksik olan klima genelde soğutmaz veya ısıtma yapmaz. Silivri klima servisi klimanızın ne kadar gaza ihtiyacı varsa tespit eder ve gerekli gaz takviyesini yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen ARA